menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Vyprátávanie, likvidácia, odvoz nábytku, nepotrebného zariadenia, odpadu. Martin

Zabezpečíme Vám kompletné vypratávanie a likvidáciu Vašej nehnuteľnosti.
*Uvádzané ceny sú bez dopravných nákladov a doplnkových služieb.

Naša spoločnosť zabezpečuje vypratávanie, likvidáciu, odvoz odpadu. Poskytujeme vypratávanie bytov, rodinných domov, kancelárií, firiem, pivníc, skladov, garáží a rôznych objektov a následnú likvidáciu daných vecí. Vypratanie akéhokoľvek priestoru, likvidácia nie len starého nábytku, ako aj odvoz rôzneho odpadu nie je pre nás problém. Vypraceme a zlikvidujeme tak...mer všetko, čo si budete želať. Často sa v bytoch, garážach, v rôznych objektoch nahromadia nepotrebné veci a Vy neviete čo s nimi. Neviete čo urobiť s nepotrebným nábytkom, prípadne s iným nadbytočným vybavením, alebo nemáte čas to riešiť? Potrebujete nechať priestory vypratané v pôvodnom stave napríklad pri predaji, prenájme? Prerábate byt, dom, či bytové jadro? Využite našu službu a my Vám poskytneme kompletný servis vypratávania a likvidácie. Zabezpečíme odvoz odpadu bez kontajnera, ale v prípade potreby aj odvoz odpadu s kontajnerom. V prípade potreby Vám zabezpečíme krabice, odpadové vrecia a ďalší potrebný baliaci materiál. Všetko, čo vypraceme, následne zlikvidujeme odvozom na zberný dvor alebo na skládku. Vypratávanie bytu, rodinného domu, kancelárie, firmy, pivnice, garáže, skladu, nábytku, stavebného odpadu, či len likvidácia chladničky, pár kusov nábytku urobíme za Vás. Po vyprataní priestorov následne môžete využiť naše upratovacie a čistiace služby. Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. S nami ušetríte veľa času a efektívne vyriešite problém s vypratávaním, odvozom odpadu a jeho následnou likvidáciou.

čítaj viac →

Pre spracovananie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky vypratávanie kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému vypratávaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>