menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Postup sťahovania

Od kontaktu až po samotnú realizáciu máte u nás plnú zákaznícku podporu.
Vážení zákazníci pri každom sťahovaní Vám garantujeme maximálnu profesionalitu a korektnosť. Či sa jedná o menšie sťahovanie, od jedného kusu nábytku, až po sťahovanie bytov, kancelarii, firiem vždy k sťahovaniu pristupujeme ohľaduplne a zodpovedne. Sťahovaný obsah vždy zabezpečíme tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas celej doby sťahovania. K Vašim veciam pristúpime s najväčšou opatrnosťou. Ku každému sťahovaniu poskytujeme poistenie ZDARMA. Urobíme všetko pre to aby ste boli s našimi službami spokojný.

Postup:
  • Kontaktujte nás telefonicky 0907 777 721 alebo e-mailom info@stahovanie-golem.sk s Vašou požiadavkou o aké sťahovacie služby by ste mali prípadný záujem.
  • Komunikácia s naším zamestnancom ohľadne požiadaviek a podrobností týkajúcich sa Vášho sťahovania, pretože každé sťahovanie zahŕňa rôzne špecifikácie (adresy sťahovania, druh sťahovania, atď..).
  • V prípade potreby a Vášho záujmu vykonáme nezáväznú a bezplatnú obhliadku v sťahovaných priestoroch, ktorú si vopred dohodneme v termíne a čase ktorý Vám bude vyhovovať. Ukážete nám všetko, čo potrebujete presťahovať, poviete nám Vašu predstavu o priebehu sťahovania a my Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania. Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás následne budeme informovať telefonicky alebo e-mailom.
  • V prípade že sa jedná o jednoduchšie sťahovanie a nebude potrebná obhliadka sťahovaných priestorov, potom Vám na základe predošlej telefonickej alebo emailovej komunikácie, Vami zadaných špecifikácií sťahovania spracujeme presnú cenovú ponuku o ktorej Vás budeme informovať.
  • V prípade, že budete súhlasiť s cenovou ponukou, záväzne Vám rezervujeme termín sťahovania.

Priebeh samotného sťahovania:
  • Presný príchod našich zamestnancov a pristavenie sťahovacieho vozidla na miesto sťahovania v dohodnutý termín.
  • Postupné sťahovanie s maximálnou opatrnosťou (baliace práce, demontáž, nakladanie, ďalšie doplnkové služby) podľa vopred dohodnutého harmonogramu, ktorý obsahuje všetky Vaše požiadavky a doplnkové služby, ktoré sú pri každom sťahovaní individuálne.
  • Prevoz.
  • Príchod na miesto vykládky (vykladanie, rozmiestnenie všetkých vecí podľa Vašich predstáv, vybaľovanie, montáž, prípadné ďalšie doplnkové služby) podľa vopred dohodnutého harmonogramu, ktorý obsahuje všetky Vaše požiadavky a doplnkové služby, ktorý je pri každom sťahovaní individuálny
  • Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít.

Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>