menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Sťahovanie ťažkých bremien, klavírov, trezorov

Zabezpečujeme sťahovanie akéhokoľvek ťažkého bremena, či sa jedná o trezor, klavír alebo čokolvek iné.
Poskytujeme sťahovanie klavírov, trezorov a rôznych bremien s hmotnosťou do 600 kg, ale aj s hmotnosťou nad 600kg. Sťahovanie všetkých bremien patrí medzi veľmi náročné sťahovania nakolko sa jedná o sťahovanie predmetov s vysokou hmotnosťou. So sťahovaním klavíra, trezora, či iných bremien máme dlhoročné skúsenosti. Presťahovali sme už množstvo klavírov, trezorov a iných bremien. Sťahovanie... bremien s hmotnosťami do 600kg môžeme rozdeliť do skupín a to na ľahké bremená, čo znamená sťahovanie predmetov cca. od 70kg.až 150kg.(napríklad ťažší nábytok - veľká skriňa z masívu, sekretár a podobne), ťažké bremená, čo znamená sťahovanie predmetov cca. od 150 kg. až 600kg. technologie, kopirovacie stroje, vírivky, jakuzzy,, krbové vložky, pece, medicínske stroje, výrobné stroje, technológie, servery, výrobné linky, lisy a podobne, Do tretej skupiny spadajú extrémne ťažké bremená, ktoré majú väčšinou hmotnosť nad 600 kg. ako napríklad sťahovanie veľkých lisov, strojov, výrobných liniek a podobne.

V prípade, že potrebujete presťahovať trezor, krídlo, či iné bremeno radi Vám to zrealizujeme. Vaše sťahovanie zrealizujeme tak, že celé sťahovanie Vám zabezpečíme do najmenšieho detailu. Samozrejme k daným sťahovaniam poskytujeme, doplnkové služby, akými su baliace služby, baliaci materiál, demonáže, montáže, kotvenie trezorov a iné.

čítaj viac →

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre svoje sťahovanie, overenú, skúsenú a kvalitnú firmu s množstvom referencií, neváhajte a kontaktujte nás. Vypracujeme Vám bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu do 24 hodín.

Pre spracovananie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky sťahovania tažkých bremien kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás následne budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>