menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Sťahovanie úradov, inštitúcií

Kompletné presťahovanie bez starostí.
So sťahovaním úradov a rôznych inštitúcií máme bohaté skúsenosti. Poskytli sme sťahovanie už mnoho úradom a rôznym inštitúciám. V prípade spolupráce môžete všetko nechať na nás. Poskytneme Vám kompletné sťahovanie a prepravu nábytku a iného zariadenia a vybavenia úradov a inštitúcií spolu s doplnkovými službami. Medzi deplnková služby patria baliace služby, baliaci materiál, demontážne... a montážne práce, vypratávanie a odvoz starého nábytku a iného nepotrebného vybavenia či odpadu na likvidáciu. Sťahovanie úradov, inštitúcií patrí väčšinou medzi náročné sťahovania a je potrebné aby sťahovanie prebehlo rýchlo a bez komplikácií, preto každé sťahovanie naplánujeme do posledného detailu aby bolo efektívne bez stresu a komplikácií. V prípade potreby sťahujeme aj cez víkendy, sviatky a v nutnosti aj cez noc. Poskytneme Vám profesionálny sťahovací servis od prvého kontaktu až po ukončenie sťahovania úradov a inštitúcií. Disponujeme pracovnými kapacitami ako aj širokým technickým vybavením a preto sťahujeme aj veľké úrady a inštitúcie. Sťahovanie úradov, inštitúcií poskytujeme v rámci celého Slovenska, ako aj do zahraničia, medzinárodne.

čítaj viac →

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre Vaše sťahovanie, overenú, skúsenú a kvalitnú firmu s množstvom referencií, profesionálnym a korektným prístupom, neváhajte a kontaktujte nás. Vypracujeme Vám bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu do 24 hodín.

Pre spracovananie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky sťahovania úradov, inštitúcií kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás následne budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>