menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Sťahovanie kancelárií, firiem, úradov, inštitúcií Martin

Kompletné presťahovanie kancelárie, firmy, úradu a inštitúcie na klúč. Sťahovanie kancelárií, sťahovanie firmy bez starostí.Firma Golem poskytuje komplexné sťahovanie kancelárií, firiem, úradov, rôznych inštitúcií, skladov, archívov, prevádzok. Presťahovanie Vašej kancelárie alebo celej firmy dokážeme systematicky, v čo najkratšom čase, tak aby sa nemusel narušiť, alebo prerušiť chod prevádzky Vašej kancelárie, či celej firmy. Naplánujeme každý... detail budúceho sťahovania. Naši spoľahliví, skúsení a príjemní pracovníci profesionálne presťahujú všetky veci ktoré potrebujete rýchlo a spoľahlivo, v rámci jednej budovy, mesta alebo krajiny. Vašu firmu, či kanceláriu presťahujeme odkiaľkoľvek a kamkoľvek si želáte. Maximálne ohľaduplný prístup k Vášmu majetku je u nás samozrejmosťou. Pre sťahovanie kancelárie, či celej firmy Vám poskytneme kompletný servis.

Vaše veci z kancelárií precízne naložíme do sťahovacieho auta, tak aby sa pri prevoze nepoškodili. Podľa potreby sa nábytok demontuje a následne zmontuje a taktiež ponúkame kompletný baliaci servis. Všetky veci, ktoré sú potrebné zabaliť, zabalíme a dodáme baliaci materiál. Po prevoze do nových priestorov Vám všetky veci uložíme podľa Vašich predstáv. Spoločnosť Golem Vám ponúka komplexné služby sťahovania. Pre zvýšenie komfortu zákazníka ponúkame kompletné baliace služby, upratovacie práce ako aj likvidáciu nepotrebných vecí. Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. S nami ušetríte veľa času, veľkú časť z rozpočtu a k tomu efektívne vyriešite problém so sťahovaním, upratovaním alebo prepravou nákladu.

čítaj viac →

Pre spracovananie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky sťahovania kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás následne budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>