menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Sťahovanie kancelárií, firiem, úradov, inštitúcií

Služba sťahovanie kancelárií zahŕňa kompletné presťahovanie nábytku a všetkých vecí čo potrebujete presťahovať.
Sťahovacia služba sťahovanie kancelárií je jedna z najčastejších služieb ktorú u nás zákazníci využívajú. So sťahovaním kancelárií máme množstvo skúseností. Poskytujeme sťahovanie kancelárií malým i veľkým firmám. Medzi našich klientov patria firmy, ktoré sťahovanie kancelárií využívajú pravidelne. Vaše... sťahovanie kancelárie, či kancelárií Vám naplánujeme do detailu s presným harmonogramom, aby Vaše kancelárie boli presťahované bez stresu a komplikácií v čo najkratšom čase a čo najefektívnejšie, tak aby sa chod firmy obmedzil na čo najkratší čas. V prípade potreby pracujeme aj cez víkendy, sviatky alebo ak je to nutné v noci. Postaráme sa o všetko potrebné čo so sťahovaním firmy súvisí. Poskytneme Vám profesionálny servis počas celého sťahovania od prvého kontaktu po posledný. Poradíme vo všetkom čo súvisí so sťahovaním. Sťahovanie Golem poskytuje komplexnú službu sťahovania kancelárií, čo znamená, že v prípade záujmu zákazníka poskytujeme aj doplnkové služby k sťahovaniu kancelárií. Okrem presťahovania a prepravy nábytku kancelárie, či kancelárií realizujeme aj baliace služby nábytku ako aj osobných a pracovných vecí a ďalšieho vybavenia, ktoré sa v kanceláriách nachádzajú. V prípade, že je to pre presťahovanie nábytku a zariadenia kancelárií potrebné poskytujeme aj demontážne a montážne služby. Taktiež medzi doplnkové služby patrí skladovanie. Ak potrebujete Vaše vybavenie kancelárie uskladniť krátkodobo, či dlhodobo naše sklady sú Vám k dispozícii. Skladovanie využívajú firmy napríklad pri výmene kobercov, či rekonštrukciách a podobne. Na čas potrebný na dané činnosti Vám zariadene kancelárií uskladníme a následne nasťahujeme do priestorov kde budete chcieť. Ďalšou doplnkovou službou ktorú často poskytujeme pri sťahovaní je vypratávanie a odvoz na likvidáciu nepotrebného nábytku, zariadenia, či odpadu. K sťahovaniu samozrejme poskytujeme poistenie. Disponujeme pracovnými kapacitami ako aj širokým technickým vybavením preto sťahovanie kancelárií Vám poskytneme na vysokej profesionálnej úrovni. Sťahovanie kancelárií poskytujeme v rámci celého Slovenska, ako aj do zahraničia, medzinárodne.

čítaj viac →

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre Vaše sťahovanie, overenú, skúsenú a kvalitnú firmu s množstvom referencií, profesionálnym a korektným prístupom, neváhajte a kontaktujte nás. Vypracujeme Vám bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu do 24 hodín.

Orientačná cena za sťahovacie práce kancelárií bez dopravy:

od 42 Eur

Sťahovanie 1 pracovného miesta v rámci budovy
od 50 Eur

Sťahovanie 1 pracovného miesta mimo budovy

Pracovné miesto obsahuje: pracovný stôl, kontajner, stolička, malá skrinka, veľká skriňa a 5 krabíc dokumentov, elektronika. K cene sťahovania kancelárie je nutné si pripočítať sumu za dopravu.

HODINOVÉ SADZBY(1 hod./ 1 pracovník) CENA
Manipulačné, montážne, baliace práce Minimálna cena za 1 pracovníka bez dopravných nákladov
od 9 Eur / hodina od 25 Eur


Dopravné náklady sťahovacích vozidiel
Sťahovacie vozidlo Prevoz z bodu A do bodu B v rámci mesta Kilometrovné mimo mesta
do 20m3 20 €/hodina od 30 € 0.8 €/km
do 30m3 30 €/hodina od 45 € 1.2 €/km


Pre spracovananie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky sťahovania kancelárií kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás následne budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>