menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Sťahovanie bytov, rodinných domov a domácností Martin

Služba Sťahovanie bytov, rodinných domov a domácností zahŕňa kompletné presťahovanie Vášho nábytku, osobných vecí, vybavenia.
*Uvádzané ceny sú bez dopravných nákladov a doplnkových služieb.

Sťahovanie bytov, rodinných domov a domácností patrí medzi najčastejšie využívanú službu našimi zákazníkmi. Služba sťahovanie bytov zahŕňa kompletné presťahovanie nábytku s osobnými vecami a všetkými vecami čo potrebujete a prajete si presťahovať. Vaše veci presťahujeme za minimálny možný čas s maximálne ohľaduplným prístupom k Vášmu majetku. Naši spoľa...hliví a skúsení pracovníci profesionálne presťahujú všetky veci ktoré si prajete. Vaše veci precízne naložíme do sťahovacieho auta, tak, aby sa pri prevoze nepoškodili. Podľa potreby sa nábytok demontuje a následne zmontuje. Taktiež ponúkame kompletný baliaci servis. Všetky veci, ktoré je potrebné zabaliť zabalíme a dodáme baliaci materiál. Po prevoze do nových priestorov Vám všetky veci uložíme podľa Vašich predstáv. Ohľaduplný prístup k Vášmu majetku je u nás samozrejmosťou. Spoločnosť Golem Vám ponúka komplexné služby sťahovania. Pre zvýšenie komfortu ponúkame kompletné baliace služby aj osobných vecí, upratovacie práce ako aj likvidáciu nepotrebných vecí. Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. S nami ušetríte veľa času, veľkú časť z rozpočtu a k tomu efektívne vyriešite problém so sťahovaním, upratovaním alebo prepravou nákladu.

čítaj viac →

Pre spracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky sťahovania bytov kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>