menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Sťahovanie priemyselných a výrobných hál

Profesionálne presťahovanie priemyselných a výrobných hál.
Poskytujeme sťahovanie výrobných hál, výrobných liniek, priemyselných technológií, priemyselných strojov.

Ak potrebujete presťahovať výrobnú halu, výrobnú linku, ťažké stroje,priemyselné stroje, lisy, technológie, alebo čokoľvek iné s čím si neviete rady, potom nás kontaktujte a radi o urobíme za Vás.

Väčšinou sa jedná o komplikované sťahovanie extrémne ťažkých bremien s hmotnosťami nad 600kg. Naša spoločnosť poskytuje presťahovanie a dopravu daných strojov. V prípade potreby Vám zabezpečíme aj demontáž a montáž.... Na dané sťahovanie používame špeciálne vybavenie a pomôcky. V prípade nutnosti zabezpečíme ťažké stroje, žeriav, hydraulickú ruku, vozidlo s hydraulickou rukou, vysokozdvižný vozík, vysokozdvižnú plošinu a podobne. Na sťahovanie disponujeme profesionálnymi pracovníkmi, ktorý sú expertmi v danej problematike s množstvom skúseností. Pri sťahovaní bremien s extrémnymi bremenami musí byť všetko do detailu vopred premyslené a naplánované, aby dané sťahovanie prebehlo bez poškodenia, či nebodaj zranenia. Pri sťahovaní extrémnych bremien si nemôže dovoliť zaváhať nikto so zúčastnených sťahovákov, pretože sťahovanie by mohlo mať fatálne dôsledky. Preto takéto sťahovanie musia realizovať profesionáli a špecialisti, ktorý majú so sťahovaním bremien bohaté skúsenosti a presne vedia ako majú postupovať. Pri sťahovaní bremien s extrémnou hmotnosťou je mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť sťahovanie a práve na to je potrebné myslieť vopred a sú veľmi potrebné skúsenosti odborníkov s množstvom presťahovaní bremien, potrebným kompletným vybavením a strojmi potrebnými na dane sťahovanie.

čítaj viac →

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre svoje sťahovanie, overenú, skúsenú a kvalitnú firmu s množstvom referencií, neváhajte a kontaktujte nás. Vypracujeme Vám bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu do 24 hodín.

Pre spracovananie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky sťahovania priemyselných a výrobných hál kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>